• spring saxifrage
  Drama

  3478168856

  Nawet nie macie pojęcia jak bardzo czekałam na to nowe “Narcos”. Średnio zachwycona trzecim sezonem (poza Pachem, on był doskonały) zastanawiałam się, czy w ogóle będę oglądać kolejny. Wiadomość o czymś zupełnie nowym, ale w starym klimacie zupełnie mnie wkręciła, potem pojawiła się informacja o angażu Diego Luny. Jeśli obserwujecie fanpage Perory to nie muszę wam mówić, że to właściwie wystarczyło, żebym kilka miesięcy wstecz dreptała niecierpliwie za tym nowym “Narcos”. 

 • Filmy,  Off-topic

  Pięć w jednym, czyli pierwsza tura festiwalowych recenzji

  9. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja dobiegł końca i jeszcze niezupełnie się z tym nie pogodziłam. To były naprawdę niesamowite cztery dni, w zupełnie innym klimacie i odcięciu od rzeczywistości. Od czwartku do niedzieli liczyły się tylko filmy, dyskusje i warsztaty oraz to, żeby dostać się na wszystko, co zaplanowałam. Nie wyobrażam sobie, żeby tego typu wydarzenie odbyło się w innym miejscu niż w Łódzkiej Filmówce. Niepowtarzalna atmosfera i jeszcze ta cała otoczka 70-lecia szkoły z wystawą najbardziej znanych twórców, którzy się w niej uczyli, coś magicznego. Udało mi się zobaczyć tyle filmów, że aż musiałam post podzielić na dwie części. Widzimy się za rok na jubileuszowej edycji, a…

 • crystallose
  Filmy,  Off-topic

  mythogenesis

  Chwilowo zmieniam branżę na filmy, żeby wprowadzić trochę różnorodności w swoim życiu, a okazja sama się tworzy. Mam zaszczyt wziąć udział w 9. Festiwalu Kamera Akcja w Łodzi z akredytacją blogerską i do tego też festiwalu chciałabym Was gorąco zachęcić. Start już 18 października!

 • 3862161577
  Misz-masz

  Serialowe nowości, czyli co obejrzeć we wrześniu

  Wreszcie opuszczamy sezon ogórkowy, a wraz z jego końcem dostajemy nowe seriale. Co prawda prawdziwy przypływ zacznie się dopiero w październiku, ale już w tym miesiącu pojawi się kilka produkcji wartych waszej uwagi. Z listy wybrałam 8 według mnie najciekawiej zapowiadających się seriali, a pełną listę premier września możecie znaleźć tutaj.

 • Drama,  Geek

  “Luke Cage” 2. sezon, czyli zawodów od Marvela ciąg dalszy

  "Luke Cage" powrócił z 2. sezonem, ale darował sobie wejście z hukiem i zamiast tego zrobił, co miał zrobić, a potem żył swoim życiem. Premiera nowego sezonu nie została jakoś wielce nagłośniona, jak to było w przypadku "Jessici Jones", ale to już chyba świadoma decyzja marketingowców. Zdecydowali, że kto miał w planach oglądać to i tak obejrzy.

Obserwuj

Bądź na bieżąco z postami!