התאמה לליטיגציהקליגל מאפשרת למשתמשיה להכין כתבי טענות ומסמכים נלווים (נספחים, אסמכתאות ומוצגים), אשר מתפרסים על מאות עמודים ולעיתים אלפי עמודים, להגשה (בהתאם להנחיות של בתי משפט) בכמה קליקים ספורים. מלאכה שבעבר ארכה שעות רבות, התקצרה לדקות.פתרון מקיףקליגל מאפשרת הכנת ספרי עסקה (באנגלית ובעברית), וכוללת פונקציות נוספות אשר נדרשות לעבודה השוטפת של עורכי דין: איחוד מסמכים ופיצולם, הוספת מספור למסמך קיים, כיווץ מסמך, הוספת סימן מים ועוד. כל משרד שמשתמש בקליגל מקבל פתרון הרמטי ומקיף לכל צרכיו.גמישות ורובסטיותנפח העבודה במשרדים שבהם קליגל הותקנה הביא לכך שנעשה בה שימוש במנעד רחב של מקרים – החל מהגשות בהיקף מצומצם וכלה בהגשות של מאות נספחים המתפרסים על-פני אלפי עמודים, ובנוסף יושמו פתרונות לצרכים נוספים שהועלו על-ידי המשתמשים השונים.מהירות ודיוקקליגל מאפשרת למשתמשים להכין כתבי טענות ומסמכים נלווים בקלות ובמהירות חסרת תקדים וזאת באופן מדויק וללא טעויות. התכנה מאפשרת שמירה ופתיחה של פרויקטים כך שניתן להכין מסמכים טרם ההגשה ולבצע שינויים ותיקונים ביום ההגשה, תוך שמירה על איכות מקסימלית של התוצרים.


 

המספרים של קליגל


בתקופה הקצרה שנעשה בקליגל שימוש היא זכתה להצלחה כבירה בקרב משרדי עורכי הדין שבהם הותקנהקליגל פותחה כדי לענות על הצרכים הייחודיים של משרדי עורכי הדין בישראל

משרדי עורכי דין מובילים בישראל עושים שימוש נרחב בקליגל ונהנים משלל היתרונות הגלומים בה:

זמן עבודה יקר שהוקדש בעבר לעבודות טכניות שונות – מנותב כעת לטובת ביצוע עבודה משפטית מהותית ובת-חיוב (billable hours) של הצוות המקצועי.

חיסכון דרמטי בשימוש במשאבים שונים - מדפסות, דפים ועוד, וכן הימנעות מהסתמכות על עורכי PDF מקוונים שחושפים את מקום העבודה לבעיות של אבטחת מידע.

הפחתה משמעותית של טעויות האנוש (שרבוב מסמכים, סידור וסימון שגויים, ועוד), וכן שימור המסמכים שמוגשים באיכות הגבוהה ביותר, כפי שהם מתקבלים מהלקוחות.

מתן אפשרות לעורכי הדין הצעירים והמתמחים במשרדים לעסוק בעבודה משפטית מהותית, ולא לכלות את זמנם על הכנת מסמכים להגשה.

416-234-1054